Evariste Vital Luminais

(Ranska, 1822-1896)
Evariste Vital Luminais
(Ranska, 1822-1896)

EVARISTE VITAL LUMINAIS, tillskriven, olja på duk monogramsignerad E.L.

Grönskande landskap med boskap. 54 x 65.

Krackeleringar.

Lähtöhinta
8 000 SEK