Muut
396187

SKÅL PÅ FOT OCH VAS. Glas, möjligen Haida.

Svart och förgylld dekor av jugend-dam resp sagomotiv. Höjd 15 resp diameter 15 cm.

Smärre färgbortfall och repor, fotnagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK