ALBUM MED BOKMÄRKEN, ca 1000 st, 1800-tal.

Album innehållande ca 1000 bokmärken med motiv av människor, djur, soldater, clowner, cirkusartister m.m.

Slitage. Fläckar. Smärre skador. Uppklistrade på albumsidor.

Lähtöhinta
3 000 SEK