MATSALSGRUPP, 5 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors, 1964.

Benvit. Bord med två iläggsskivor á 55 cm. Diameter 115, höjd 75 cm. Stolar klädda med mönstrat tyg. Stolarna brännmärkta samt även daterade.

Bruksslitage och stötmärken.

Lähtöhinta
4 000 SEK