BOKSKÅP, nygotik, 1800-talets andra hälft.

Fanerat. Spröjsade glasdörrar med gotiska valv. Underdel med dörrpar. Bredd 115, Djup 45, Höjd 210 cm. Nyckel finns.

Listbitar saknas. Stöt och kantskador. Repor och nötmärken. Blekt.

Lähtöhinta
12 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?