SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målat och bronserat. Kannelerade ben. Skuren dekor. Skiva av marmor. Längd 107. Bredd 70. Höjd 72 cm.

Smärre repor och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK