Niels Christian Hansen

(Tanska, 1834-1922)
Niels Christian Hansen
(Tanska, 1834-1922)

NIELS CHRISTIAN HANSEN, olja på dubblerad duk, signerad och daterad 1892.

Herrporträtt. 63 x 50 cm.

Uppfodrad på duk. Retuscher.

Lähtöhinta
3 000 SEK