BESTICKUPPSÄTTNING, 60 delar, silver, 'Uppsala', MGAB, Uppsala, 1980-tal. Total vikt ca 2663 g.

12 st matgafflar, 12 st matknivar, 12 st bordsskedar. 12 efterrättsskedar samt 12 st teskedar. Knivblad av rostfritt stål. Längd ca 12-21,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK