Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
397236

ARMBANDSUR, dam, 18k guld, Tissot, 1960-80-tal. Totalvikt ca45,8g.

Manuell, oval urtavla, guldfärgad, safirglas, integrerad och doserad X-länk med stav, längd 18,5cm, bredd 21-15mm.

Slitage. Uppdragsfunktion skadad. Går ej. Säkerhetskedja saknas.

Lähtöhinta
8 000 SEK