Frans Wilhelm Odelmark

(Ruotsi, 1849-1937)
Frans Wilhelm Odelmark
(Ruotsi, 1849-1937)

FRANS WILHELM ODELMARK, olja på duk, signerad.

"Refektoriet i Klostret i Assisi". 76 x 58 cm.

Smärre repor. Liten dukskada.

Lähtöhinta
5 000 SEK