MJÖKKANNA OCH SOCKERSKÅL, silver, importstämplar, Louis XVI-stil.

Utskjutande reliefdekor av festonger och putti mm. H 17 resp diam 16.

Obetydliga repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK