398558

VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, 1950-tal.

Graverad, slipad och blästrad dekor av båt och fiskenät. Höjd 31 cm. Signerad Kosta LG 166.

Ytslitage, invändiga avlagringar.

Lähtöhinta
3 000 SEK