Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målat. Tre lådor i sarg. Avsmalnande ben. Beslag av mässing. Bredd 136. Djup 50. Höjd 76 cm.

Senare målning. Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
5 500 SEK