URNA MED LOCK, porslin, Kina, 1800/1900.

Figurscener i famille rosepaletten. Höjd ca 23 cm.

Slitage. Nagg. Någon repa. Smärre tillverkningsdefekter. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK