DESSERTSKEDAR, 9+1, st, silver, Otydliga stämplar, London, 1800/1900-tal. Totalvikt ca 571 gram.

Mestadels i modell engelsk snäck. En medföljande svensk sked. Längd: 17-18 cm.

Slitage, repor, otydliga crest.

Lähtöhinta
2 000 SEK