Harrington Mann

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1865-1937)
Harrington Mann

HARRINGTON MANN. Olja på pannå. Sign Harrington Mann o dat 1935.

Porträtt av ung pojke. 137 x 91 cm.

Smärre slitage och ytsmuts.

Lähtöhinta
12 000 SEK