399252

BESTICK, 14 st, stål och ben, omkring år 1800.

7 knivar samt 7 gafflar. Blad i stål. Grepp i ben. Knivblad med olika märkningar. Längd 19-23 cm.

Slitage, repor. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK