Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SOFFA, 1960/70-tal.

SOFFA, 1960/70-tal.

Brun galon, manchester, ben i teak. Längd 189 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK