399570

KOLONNER, 4 st. 1900-talets början.

Vitmålade, en ände bas. Höjd 259, kolonnens omkrets 89 cm.

Färgbortfall. Fläckar. En med en sockel saknas(-4 cm). Hål efter staketmonteringar.

Alkuperä - Provenienssi

Butiksinredning Bryssel

Lähtöhinta
8 000 SEK