KAFFESERVIS, 24 delar, porslin, Scherzer Bavaria, Tyskland, 1960-tal.

Kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 12 assietter, 9 koppar med fat.

2 extra kaffekoppsfat medföljer. 3 kaffekoppar med nagg varav en även med spricka. I övrigt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK