SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle möbler, omkring 1900-talets mitt.

Valnöt. Brännmärkt. Längd 140, bredd 66, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK