Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, "Erik Axel Karlfeldt" signerad i blyerts.

Etsning (Etat 1). Plåtstrl. ca. 15x13. (149x133)

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert sid 111.

Lähtöhinta
3 000 SEK