CARL LARSSON, "Erik Axel Karlfeldt" signerad i blyerts.
Etsning (Etat 1). Plåtstrl. ca. 15x13. (149x133)
Gulnad. Ej examinerad ur ram.
Hjert & Hjert sid 111.