Barock

Barock

STOLAR, 1 par, barock, 1700-tal.

Lövträ. Genombruten ryggbricka. Lös stoppad sits.

Sprickor. Lagningar. Något maskstungna. Fotavslutningar med lagningar.

Lähtöhinta
5 000 SEK