Märta Måås-Fjetterström

(Ruotsi, 1873-1941)
Märta Måås-Fjetterström
(Ruotsi, 1873-1941)

VÄVNAD, ABMMF, Märta Måås-Fjetterström

Linnebotten, geometriskt mönster. Ca 39 x 40 cm.

Hårt slitage, fläckar, kanter med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK