Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BARSKÅP, Sverige, 1940-tal.

BARSKÅP, Sverige, 1940-tal.

Ljust trä, Lock med undersida i olika träslag lagt i rutmönster, glas. Inredning för flaskor, rutmönstrad skiva med lös bricka i glas och förkromad metall. Barinredning hissas upp när locket öppnas. På hjul. Baksida med dörr med innanförliggande flaskställ samt låda. Längd 70 bredd 40 höjd 58. Nyckel finns.

Lås fungerar ej. Slitage. Fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK