401377

PARTI FOTORAMAR, 9 st, trä, metall, mest 1800-1900-tal.

Olika storlek och utförande. Bland annat en orientalisk träram med inläggningar av ben och pärlemor. En mindre mässingsram med floral dekor i mikromosaik. En mindre träram med inramt sidenbroderi från 1700-talet. 5 x 3 - 31 x 25. Två icke kompletta ramar medföljer.

Slitage, enstaka med smärre defekter, någon saknar glas.

Lähtöhinta
1 500 SEK