SKÅL, glas med silverfattning, stämplad CFG, Stockholm, 1905.

Glas med skärslipad dekor. Förgyllt silver. Diameter 23 cm.

Bruksslitage. Förgyllning ställvis bortnött.

Lähtöhinta
2 000 SEK