Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

LEKSAKSDJUR, 5 st, Steiff, 1900-tal.

Textil, bl a plysch. Stenbock "Rocky", apa, kalv, föl samt nallebjörn. Stenbocken är knappmärkt samt etikettmärkt. Höjd ca 17-25 cm.

Slitage. Apa, föl och nalle med kraftigt slitage och skador. Apa med målarfärg.

Lähtöhinta
2 000 SEK