Textil, bl a plysch. Stenbock "Rocky", apa, kalv, föl samt nallebjörn. Stenbocken är knappmärkt samt etikettmärkt. Höjd ca 17-25 cm.
Slitage. Apa, föl och nalle med kraftigt slitage och skador. Apa med målarfärg.