VITRINSKÅP, England, 1800-tal.

Rak form, mahognyfanerad, inglasade vitriner med tre hyllplan på fyra raka ben. Bredd: 59 cm, djup: 31,5 cm, höjd: 139 cm. Nyckel finns.

Ojämn skiva, slitage, repor, fläckar, senare bakstycke. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK