CIGARETTETUI, silver. Jugend, Ryssland. Vikt ca 200 gr.

Moskva 1908-1917. Reliefdekor av harpspelande kvinna. Invändigt förgylld. Längd 11, B 7,5. Baksidan m monogram EG(?) daterat 21/7-22.

Bruksslitage

Lähtöhinta
4 000 SEK