SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt.

Teakfanér, fem lådor samt två skjutdörrar. Längd 181, djup 47, höjd 79 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK