BARSKÅP, 1940/50-tal.

BARSKÅP, 1940/50-tal.

Dörrpar med bakomliggande barinredning. Två underliggande lådor. Bredd 82, djup 33, höjd 140 cm. Nyckel finns.

Ställvis repor och nötmärken. Belysning ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK