SKEDAR, 3 st, silver, 1800-tal. Vikt ca 243 gram.

Ragusked, engelsk snäckmodell, Palm,1850, längd 29 cm. Matsked, Olgamodell, Hallberg 1860, längd 22 cm. Matsked, snäckmodell, Grönwall, 1827, med gravyr, längd 22 cm.

Smärre slitage och repor. Monogram.

Lähtöhinta
1 500 SEK