OLIVGAFFLAR, 12 st, silver, CG Hallberg, 1900-talets mitt. Total vikt ca 118 g.

Dekorationer av plast. Längd 11 cm.

Mindre slitage. En plastdetalj saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK