VINKARAFF, silver, glas, rokokostil, Paris, Frankrike, sent 1800-tal.

Rikt dekorerad. Lock krönt av rocaille. Vegetativ dekor. Fyra fötter. Glas med floral dekor. Höjd 32cm. Stämplad "GB".

Smärre bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK