Okänd konstnär 1600/1700-tal

Okänd konstnär 1600/1700-tal

OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL, 6st gravyrer.

Drottning Christina av Sverige.
Bladstorlekar 19,7 x 14,9 cm.
21,5 x 14,5 cm.
25 x 17,5 cm.
12 x 17,5 cm
20 x 15 cm.

Slitage, missfärgning, fläckar.

Alkuperä - Provenienssi

Friherre Carl Bildt (1850-1931) Svensk Minister i Rom.

Lähtöhinta
2 500 SEK