OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt mongramsignerad, 1800-tal.

Dam sittandes på bänk i park, stadsvy i bakgrunden. 31,5 x 45 cm.

Ytsmuts. Krackelyr. Smärre färgbortfall. Fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK