404854

ARMLÄNK, silver, Uno A Erre, Italien, importstämplat, 1900-talets tredje kvartal. Vikt 37 g.

Pansarlänk. Längd 20 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK