SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Svartmålat. Fem lådor. Svarvade ben. Beslag i mässing. Längd 120, bredd 60, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Senare bemålning. Smärre slitage och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK