SALONGSBORD, senempire, 1800-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Rikligt skuren tredelad pelarfot. Längd 94. Bredd 68. Höjd 78 cm.

Repor och märken. Fläckar. Skivan med fanerlagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK