GUNGSTOL, 1950-/60-tal.

GUNGSTOL, 1950-/60-tal.

Mahogny. Lös stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Brännmärkt Parker design company model nr 1016-19.

Artmstöd med slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK