BONAD, "Crocus", Märta Måås-Fjetterström, MMF AB. 98x27 cm.

Vävnad komponerad 1930 av Märta Måås-Fjetterström. Signerad AB MMF. Tillverkad efter 1941.

Smärre slitage. Avslut med ställvis skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK