DRICKABACKAR, 2st, Coca-Cola, omkring 1900-talets mitt.

Trä med metalldetaljer. Målad i gult med "Drick Coca Cola" i rött. Längd 46, bredd 29,5, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage och skav. Sprickor. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK