406284

COLLIER, odlade pärlor med lås i 18k vitguld. 1900-talets andra hälft.

Pärlor med diameter runt 0,6 - 0,7 cm. Collier total längd 49 cm.

Bruksslitage samt behöver trädas om, har gått av vid låset.

Lähtöhinta
1 500 SEK