406309

ARMBANDSUR, stål, Omega Seamaster, omkring 1900-talets mitt.

Manuell, urtavla med förgyllt stavindex, märkt "seamaster 30", plexiglas, diameter 31mm.

Brukslitage, repor på glas och boett, smuts. Armband samt
sprintar saknas. Ej funktionstestad

Lähtöhinta
2 000 SEK