TAKLAMPA, sannolikt Hans-Agne Jakobsson, 1970-tal.

5 ljusarmar. Mässing och glas. Höjd ca 61 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK