LOCKURNA, silver, Portugal 1900-talets mitt. Vikt ca 815 gram.

I form av ananas. Glasinsats. Höjd 25 cm.

Glasinsats med några nagg. Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
10 000 SEK