Johannes van Keulen

(Alankomaat, 1654-1715)
Johannes van Keulen
(Alankomaat, 1654-1715)

JOHANNES VAN KEULEN, kolorerat sjökort, 1600-tal.

"Paskaert voor en gedeelte van de Cust van Norwegen. Beginnende van Oxefoort tot aen Gottenborg..."
Bladstorlek 51 x 57 cm.

Oramad. Ett hål och fläckar. Vertikalt veck. Slitage/revor i bladets marginaler.

Lähtöhinta
2 000 SEK