HANDVÄSKOR, 2 st, Mulberry.

HANDVÄSKOR, 2 st, Mulberry.

Bucketbag i ljust brunbeige läder, med mönstrat foder och medföljande grön dustbag, längd ca 40, höjd ca 38 cm. Brun skinnväska med rutigt foder, längd ca 23, höjd ca 26 cm.

Bruksslitage, repor, den ljusa väskan med ställvis hårt slitage och fläckar på läder, den mörka väskan har förlorat formen.

Lähtöhinta
2 000 SEK